ÜLDTINGIMUSED

 • - Müügitingimused kehtivad allocacoc.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Smart Walls OÜ (edaspidi allocacoc.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 • - allocacoc.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.
 • - allocacoc.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse allocacoc.ee veebilehel.

Müügilepingu jõustumine

 • - allocacoc.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
 • - allocacoc.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest allocacocOÜ arvelduskontole.
 • - allocacoc.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Hinnad

Kõik allocacoc.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. allocacoc.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

 1. - Toodete tellimiseks vali sobiv toode ja vajuta nupule "Lisa ostukorvi". Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav klikates selle peale või liikudes hiirega selle peale.
 2. - Kui tooted valitud, sisene Ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu "Ostukorv". Ostukorvilehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist. Lisaks on võimalus kasutada ka allahindlus koodi juhul, kui see on olemas.
 3. - Tellimust vormistades, täida info, aadressväljad, vali sobiv tarne- ja makseviis.
 4. - Vali omale sobiv pangalink, tutvu ja kinnita tingimuste lugemist linnukesega ning vajuta “Maksma" nupule
 5. - Pangas (või kaardiga) soorita makse ning pärast vajuta kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde“.

Korrektselt esitatud tellimuse puhul jõuab tellimus koheselt e-poodi, samuti jõuab Sinu postkasti tellimuse kinnitusleht. Kui kõik on korras, jää ootama tellimuse täitmist, kui miski läks valesti, anna kiirelt teada!

Juhul kui oled valinud kättetoimetamiseks kulleri, tarnitakse kaup tellimuses esitatud aadressile. NB! Kuller võtab Sinuga ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

KAUBA EEST TASUMINE

Veebipoes saab tasuda järgnevate makseviisidega:

Liisi järelmaks

Vormistamine käib turvaliselt liisi.ee keskkonnas. Vormistamiseks on vajalik sisselogida keskkonda.

Panalingid: Swedbank, SEB, Nordea, Dankse, LHV, Krediidipank

Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. 

Tellimuse kinnitamine

Iga makseviisi puhul peale makse kinnitamist, palume vajutada seejärel nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Teid suunatakse meie e-poe tellimuse kinnitamise lehele. Lehel kuvatakse infot tellimuse kohta ning selle staatust.

KOHALETOIMETAMINE, TAGASTAMISÕIGUS

Hetkel pakume järgmisi tarneviise valikuks:

 • - Eesti 3,59€ (Tasuta transport alates 50€) - OSC kuller uksest ukseni (1-2 tööpäeva)

NB! Kuller võtab Sinuga ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

Meie veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord.

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

PRIVAATSUS

allocacoc.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku allocacoc.ee´le enda isikuandmete töötlemiseks.

allocacoc.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

allocacoc.ee kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

allocacoc.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

allocacoc.ee saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vastutus ja vääramatud jõud

allocacoc.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab allocacoc.ee 'ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. allocacoc.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida allocacoc.ee ei saanud mõjutada ette näha.

Muud tingimused

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. allocacoc.ee-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.